Stylizacja brwi i rzęs

Home
Stylizacja brwi i rzęs

Henna i regulowanie kształtu brwi to podstawowy zabieg wykonywany w każdym gabinecie kosmetycznym. Z tego względu umiejętność poprawnej pielęgnacji oprawy oka jest niezbędna. Farbowanie brwi i rzęs na kolor odpowiednio dobrany do typu urody podkreśli naturalne piękno każdej twarzy. Dobrze wyregulowane brwi nadają wyrazu spojrzeniu i podkreślają rysy twarzy, dlatego ważne jest dokładne wykonanie tego zabiegu. Na kursie nauczysz się jak poprawnie dobrać kształt łuków brwiowych do kształtu twarzy oraz jak odpowiednio dobrać kolor henny, tak aby pasowała kolorystycznie do typu urody. Dużą popularnością cieszy się również stylizacja rzęs. Do wieczorowego makijażu klientki często wybierają kępki lub rzęsy na pasku w celu wzmocnienia efektu.

Przedłużanie rzęs

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Podczas części teoretycznej zostaną omówione czynności przed i po zabiegach pielęgnacji oprawy oka, demakijaż, przygotowanie skóry. Poruszona będzie kwestia próby uczuleniowej przy farbowaniu brwi oraz aplikacji sztucznych rzęs. Przedstawione zostaną sposoby na odpowiednie dobranie kształtu brwi oraz odpowiednie nałożenie henny na brwi i rzęsy.

Część praktyczna obejmuje demakijaż, przygotowanie do zabiegu, aplikacja henny proszkowej i żelowej na brwi i rzęsy, wykonanie próby uczuleniowej, kształtowanie łuku brwiowego, aplikację kępek oraz rzęs na pasku. Zabiegi będą wykonywane na modelkach.

Szkolenie trwa ok. 4 h

Copyright 2012. Novatio - Company. Design by OrangeIdea O marketing dba Agencja SEM ProfitSEO.pl