Depilacja pastą cukrową

Home
Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową to nowoczesna metoda usuwania niechcianego owłosienia, odpowiednia dla każdej skóry. Składa się w 100% z naturalnych składników, nie uczula, nie jest gorąca. Alternatywa woskowania, pozwalająca uzyskać świetny efekt w krótszym czasie i z większym zyskiem dla salonu. Jest to metoda bezpaskowa, do zabiegu potrzebna jest tylko pasta cukrowa, talk oraz jednorazowe rękawiczki. Nie jest potrzebny specjalny podgrzewacz, pastę można podgrzać w kuchence mikrofalowej lub gorącej wodzie. Zabrudzenia z pasty cukrowej można łatwo usunąć letnią wodą. 

Szkolenia z depilacji pastą cukrowa

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Podczas części teoretycznej zostaną omówione przeciwwskazania do zabiegu, bezpieczeństwo i higiena pracy przy zabiegu depilacji cukrowej. Zwrócimy uwagę na partie, których nie wolno depilować, omówimy czynności poprzedzające i  kończące zabieg. Podkreślimy przewagę depilacji cukrowej nad woskowaniem, zarówno dla klienta jak i dla salonu. Zostanie omówiona technika wykonania zabiegu depilacji pastą cukrową na poszczególnych częściach ciała.

Część praktyczna to ćwiczenie depilacji na modelce pod okiem instruktora, na poszczególnych częściach ciała (wąsik, broda, pachy, ręce, nogi, bikini).

Szkolenie trwa około 3,5 h.

Copyright 2012. Novatio - Company. Design by OrangeIdea O marketing dba Agencja SEM ProfitSEO.pl